Drukarnia Wrocław

Drukarnia Wrocław

Drukarnia Wrocław – nowoczesna drukarnia cyfrowa

Najnowsze technologie znalazły zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Rynek drukarski nie jest tutaj wyjątkiem. Drukarnia Wrocław, która chce utrzymać się na rynku, musi zapewniać nie tylko wysoką jakość wydruków i terminową realizację zleceń, ale także oferować nowoczesne usługi, na które popyt cały czas rośnie. Wiele z tych usług opiera się na technologii druku cyfrowego.

Na czym polega druk cyfrowy?

Druk cyfrowy polega na naświetlaniu podłączonego do tonera wałka, a następnie przenoszeniu obrazu z wałka na nośnik. Najczęściej pod pojęciem nośnik kryje się papier, ale równie dobrze można nanosić nadruk na folię, satynę, płótno, podłoże PCV – ważne, by nośnik był stosunkowo giętki.

Przygotowanie obrazów do wydruku w technologii druku cyfrowego nie wymaga dużych nakładów pracy, ponadto druk można w dowolnym momencie wstrzymywać i wznawiać, co jest bardzo wygodne i pozwala na oszczędność materiałów. Ogromna zaletą druku cyfrowego jest również wysoka jakość nadruków oraz fakt, że można je uzyskiwać od ręki, a nośnik nie potrzebuje dodatkowego czasu na wyschnięcie. Poza tym ten sam nadruk można wykonać na kilku różnych podłożach.

Drukarnia Wrocław – druk cyfrowy w przystępnych cenach

To, że drukarnia Wrocław nazywana jest cyfrową, wcale nie oznacza, że nie realizuje druku offsetowego, aczkolwiek podstawę jej działalności stanowią kompleksowe usługi w zakresie wysokiej klasy druku cyfrowego. Tak też jest w przypadku popularnej drukarni Gutenberg.

Bogata oferta druku cyfrowego spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, zarówno wydawnictw, firm i instytucji, jak i osób indywidualnych. Drukarnia realizuje liczne zamówienia na zaproszenia, wizytówki, koperty, broszury, gazetki, papier firmowy, plakaty, ulotki, teczki, katalogi i wiele innych.

Tym, co pomaga drukarni cyfrowej w pozyskaniu jak największej liczby klientów są również atrakcyjne ceny. Jeśli połączymy je z wysoką jakością druku oraz niebywałą prędkością realizacji zleceń, a także możliwością drukowania naprawdę małych nakładów, okaże się, że drukarnia jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Największe zalety druku cyfrowego

Warto podkreślić, że w przypadku druku cyfrowego drukarnia Wrocław może realizować zlecenia składane za pośrednictwem internetu, co znacznie upraszcza procedury oraz skraca ich czas. Samo zlecenie, w porównaniu do innych technik druku, realizowane jest bardzo sprawnie. Jeśli zachodzi konieczność dokonania poprawek czy zaktualizowania drukowanych informacji, można tego dokonać bez żadnych przeszkód. Ponadto druk cyfrowy można realizować na różnych podłożach i to już od jednej odbitki – dodajmy, że w fotograficznej jakości.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *