Drukowanie Wrocław

Drukowanie Wrocław

Drukowanie Wrocław – druk i składanie ulotek reklamowych

Ulotki reklamowe to jedne z najczęściej zamawianych wydruków. Mimo, że wiele firm stawia obecnie na reklamę internetową, to są i takie przedsiębiorstwa, których funkcjonowanie bez stosowania reklamy w tradycyjnej formie byłoby niemożliwe, albo znacznie utrudnione. Drukowanie Wrocław pomoże stworzyć zróżnicowane materiały reklamowe wysokiej jakości.

Tradycyjne formy reklamy – przegląd

Reklama zewnętrzna to przede wszystkim banery i plakaty, które mają przykuwać uwagę, ale też przekazywać informację. Banery bywają naprawdę ogromne – spotykamy takie, które zasłaniają sporą część budynku, zatem trudno ich nie zauważyć. Baner musi mieć wysoką jakość, ponieważ narażony jest na działanie czynników atmosferycznych, a szczególnie ostre słońce, opady i silny wiatr.

Plakaty są znacznie mniejsze od banerów i zazwyczaj papierowe, zatem po pewnym czasie ulegają zniszczeniu. Plakaty można rozwieszać wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, zwykle na słupach reklamowych bądź dużych tablicach ogłoszeń. Plakaty dobrze sprawdzają się w sytuacji, gdy chcemy zareklamować konkretne wydarzenie, natomiast banery spełniają swoją funkcję dłużej.

Drukowanie Wrocław tworzy również wizytówki, czyli niezastąpiony element każdego biznesu. Wizytówka ma być ładna i czytelna. Znajdują się na niej dane kontaktowe firmy bądź jej przedstawiciela, a na odwrocie krótka charakterystyka działalności albo kalendarzyk. Wizytówki na papierze satynowym lub błyszczącym (z możliwością laminowania) oferuje niejedna drukowanie Wrocław, np. Drukarnia Gutenberg.

Do tradycyjnych form reklamy z pewnością należy zaliczyć gadżety reklamowe. Przydają się zwłaszcza w sytuacjach, gdy firma uczestniczy w eventach i prowadzi własne stoisko. Gadżety reklamowe mogą być również prezentem dla klienta czy partnera biznesowego. Do popularnych gadżetów należy zaliczyć reklamówki, długopisy, kubki, smycze na klucze, teczki na dokumenty, kalendarze, balony czy t-shirty.

Najbardziej podstawową formą reklamy są oczywiście ulotki.

Drukowanie Wrocław – ulotki w wielu formatach

Niektóre firmy i instytucje (np. banki) zamawiają ogromne ilości ulotek. Oczywiście im większe zamówienie, tym niższy koszt wydruku jednej ulotki. Nie oznacza to jednak, że przy niskich nakładach wydruk jest nieopłacalny.

Ulotki występują w wielu formatach. To przedsiębiorca decyduje jak mają wyglądać jego ulotki, czy mają być dokumentem jednostronicowym, czy też przybierać formę broszury. Większość firm przesyła gotowe projekty i oczekuje na wydruk, ale są i tacy klienci, którzy oczekują pomocy grafika i razem z nim przygotowują ostateczną wersję ulotki.

Drukowanie Wrocław może zająć się złożeniem gotowych ulotek. Najczęściej klienci decydują się na jeden z kilku najpopularniejszych sposobów składania: listowy na trzy części, zygzak na trzy części, podwójny na cztery części i pojedynczy na dwie części.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *