kostki biurowe

Notesy klejone i kostki biurkowe

Pracownik biurowy, który większość ustawowego dnia pracy spędza w pozycji siedzącej, powinien dysponować odpowiednio przygotowanym biurkiem i wygodnym fotelem. Dobrze dobrany fotel biurowy odciąży stawy i kręgosłup oraz sprawi, że długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej nie będzie wysoce niekomfortowe. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj również wysokość i rozmiar biurka oraz ustawienie monitora komputera. Komputer nie powinien zajmować większej części biurka – pracownik musi mieć miejsce na swobodne wypełnianie dokumentów i sporządzanie notatek. Jeśli o notatkach mowa, dobrze widziane jest, by każdy pracownik biurowy dysponował notesem klejonym lub kostką biurkową.

Notesy klejone z nadrukiem

Notesy klejone to połączone ze sobą karteczki, niekiedy oprawione w miękką okładkę z logo firmy. Tego typu notesy bardzo często stanowią gadżet reklamowy, dlatego logo firmy znajduje się nie tylko na okładce, ale również na poszczególnych karteczkach. Notes klejony to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ umożliwia wygodne sporządzanie notatek w związku z realizowanymi zleceniami, zapisanie adresu czy numeru telefonu podczas rozmowy z klientem, czy też zanotowanie wiadomości do nieobecnego pracownika. Taki notatnik umożliwia swobodne i estetyczne usuwanie zapisanych stron bez obawy o uszkodzenie kolejnych karteczek.

Kostki biurkowe do szybkich notatek

Kostki klejone składają się z szeregu białych bądź kolorowych karteczek niewielkich rozmiarów. Kwadratowe karteczki mogą być pokryte w górnej części niewielką warstwą kleju, co sprawia, że stają się jednocześnie karteczkami samoprzylepnymi. Kostki biurkowe są idealne do tworzenia szybkich notatek.

Karteczki kostek biurkowych mogą być ze sobą sklejone, wówczas wyrywamy je podobnie jak z klejonego notatnika, albo też luźne. W drugim przypadku wskazane jest przechowywanie ich w przezroczystym bądź metalowym pojemniku na karteczki, co ułatwi zachowanie porządku i sprawi, że sporządzone notatki się nie zgubią.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *