Szyte katalogi – dlaczego warto z nich korzystać

Mimo zwiększonego zainteresowania produktami internetowymi, katalogi w wersji tradycyjnej w dalszym ciągu są bardzo popularne. Najczęściej wybieranym papierowym rozwiązaniem jest katalog w wersji szytej. Czym jednak odznaczają się katalogi szyte od katalogów klejonych, i dlaczego to rozwiązanie jest lepsze dla naszych klientów?

Wytrzymałość przede wszystkim

Podstawą jest wytrzymałość katalogu. Dzięki szyciu mamy pewność, że nie będzie się on rozpadał. Co więcej, takie katalogi mogą zawierać dużo więcej stron niż katalogi klejone. W praktyce przekłada się to na lepszą, szerszą prezentację firmy czy produktu. Dlatego też nie będziesz musiał się już mierzyć z sytuacją, kiedy to nie możesz otworzyć katalogu, bo rozpada Ci się on w rękach.

Jakość nie do podrobienia

Katalogi szyte odznaczają się również wysoką jakością wykonania. Są tworzone z materiałów wysokiej jakości. Co więcej, dobrze zaprojektowany katalog to także szansa na własną kreację – możesz zaprezentować się jako profesjonalista doglądający wszystkiego w najmniejszym szczególe. Dodatkowo możesz umieścić w nich naprawdę wszystko- od urzekających grafik do tekstów, które ujmą Twojego klienta za serce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *