Teczki ofertowe

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe – popularna usługa drukarska

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez jakiejkolwiek formy reklamy. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy to proces wielofalowy, na który składa się szereg działań poczynionych w terenie, jak i w sieci internetowej. Coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym przez przedsiębiorstwa są tzw. teczki ofertowe, które na stałe weszły do repertuaru usług świadczonych przez drukarnie.

Czym są teczki ofertowe?

Teczka to po prostu oprawa dla dokumentów, zapobiegająca ich niszczeniu. Teczki mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak teczki ofertowe zwykle są papierowe i dosyć sztywne. Niektóre mogą być dodatkowo wyposażone w gumkę, dzięki której teczka nie otworzy się np. podczas upadku i nie wysypią się z niej dokumenty. Wewnątrz teczki ofertowej znajduje się nacięcie na wizytówkę tego, kto taką teczkę nam wręcza. Do środka można włożyć również ulotkę firmy, której logo zostało nadrukowane na teczce.

Teczki ofertowe zwykle drukowane są w kolorach charakterystycznych dla danego przedsiębiorstwa. Projekt można dostarczyć do drukarni bądź stworzyć go wraz z pracownikami firmy drukarskiej.

Z czego wynika popularność teczek ofertowych?

Teczki ofertowe są doskonałą formą reklamy. Umożliwiają przekazanie materiałów reklamowych i wizytówki firmy w bardzo eleganckiej formie. Teczka zawsze się klientowi przyda – nawet, jeśli będzie w niej przechowywał dokumenty innych firm, to zawsze będzie miał przed oczami nadruk zamieszczony na teczce. Teczka ofertowa świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu firmy, której nie szkoda pieniędzy na podarowanie klientowi przydatnego gadżetu. Elegancki sposób wręczania dokumentów przyczynia się do kształtowania pozytywnego wizerunku firmy. Klient ma poczucie, że firma dba o niego i ma ochotę kontynuować współpracę.

Teczki ofertowe są też po prostu funkcjonalne. Umożliwiają bezpieczne przechowywanie posegregowanych dokumentów. To również świetne rozwiązanie podczas konferencji i spotkań biznesowych – każdy partner w rozmowach czy potencjalny klient może otrzymać swoją własną teczkę z kompletem dokumentów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *